MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

 

3eee Medya organizasyon, basılı materyal tasarımı, kurumsal kimlik, dijital reklam ve daha pek çok alanda hizmet verdiği müşterine anlık değil kalıcı ve marka değeri taşıyan çözümler üretir. Her müşterisi için aynı heyecan ile hizmet üretir ve bu hizmetin sunumu noktasında müşterisinin istek, amaç, hedef ve değerlerini projelerinin merkezine alarak sağlam temellere dayanan ve uzun yıllar sürecek müşteri memnuniyeti tabanlı ilişkiler kurar. Anlık bilgi paylaşımı hizmet sonrası iletişim feedback dönüşlerine maksimum önem gösterir.

         Tüm bunlarla birlikte 3eee Medya müşterilerine en doğru hizmet ve yönlendirmeyi sağlayarak şeffaflık ve tutarlılık içerisinde müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler.

Şikayet ve İsteklerin Değerlendirilmesi

Şikayetler ve istekleriniz bizim için son derece kıymetlidir. Konusunda uzman çalışanlarımız tarafından  hemen değerlendirilir ve çözüme ulaşır. Detaylı araştırma gerektiren şikayet ve istekleriniz yetki sınırları çerçevesinde ve konusuna göre uzman çalışanlardan oluşan ilgili gruplara yönlendirilir ve sonuçlandırılır. Bu tip durumlarda müşterilere öngörülen çözüm süresi ve başvurularının nasıl takip edilebileceği ile ilgili bilgi verilir.

Sonuçlandırma ve Yanıtlama

Müşteri şikayet ve istekleri mümkün olan en hızlı şekilde sonuçlandırılması şirketimizin ilk önceliğidir. Her müşteri talebi, şikayet yönetimi sürecimize göre adil, tarafsız ve standart bir şekilde değerlendirilerek sonuçlandırılır.