Apple, 3 Yeni iPhone X Modelini Dünyaya Tanıttı!

Tüm dünyanın merakla beklediği yeni iPhone modelleri, Apple tarafından tanıtıldı. Modeller arasındaki en üst versiyon olan iPhone Xs Max’in Türkiye fiyatının 14 bin TL’yi bulması bekleniyor.

Teknoloji devi Apple, merakla beklenen yeni iPhone modellerini, gerçekleştirdiği tanıtım etkinliğinde teknoloji severlerle buluşturdu. Şu ana kadar toplamda 21 adet akıllı telefon üretmiş olan Apple, yeni modellerine Xs, Xs Max ve XR isimlerini verdi. Yeni iPhone modelleri arasında en büyük ve en pahalı iPhone unvanını alan model ise iPhone Xs Max oldu.

 

iPhone 9 Yerine iPhone XR!

iPhone 8’in üst versiyonu olarak iPhone 9 gelmesi beklenirken, yeni model iPhone XR ismiyle tanıtıldı. Siyah, beyaz, kırmızı, mavi ve koral renk alternatifleri olan bu model, yeni iPhone’lar arasında en ucuzu olarak 749 dolardan başlayan fiyatlarla ön siparişe açılacak. iPhone X’in üst modeli olarak gelen iPhone Xs ise OLED teknolojisiyle üretilen 5.8 inçlik ekran büyüklüğüne sahip. Gümüş, siyah, altın renkleri ve 3 farklı depolama alternatifiyle gelen iPhone Xs için 64 GB, 256 GB ve 512 GB kapasiteli hafıza seçenekleri sunuluyor.

En Pahalısı 14 Bin Lira!

Apple’ın tanıttığı yeni iPhone modellerinin arasında en pahalı telefon olan iPhone Xs Max, aynı zamanda 6.5 inçlik OLED ekranı ile en büyük iPhone modeli. ABD’de 1.099 dolardan başlayan fiyatlarla satılacak olan iPhone Xs Max ile ilgili, Türkiye’deki başlangıç fiyatının 10 bin TL’yi aşacağı, 512 GB’lik iPhone Xs Max’te ise bu fiyatın 14 bin TL’yi bulacağı konuşuluyor. A12 Bionic işlemci teknolojisine sahip olan iPhone XS Max’te 64 GB, 256 GB ve 512 GB depolama alternatifleri yer alıyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir