Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı 13 Ekim’de Başlıyor!

IAB Türkiye tarafından BÜYEM işbirliğiyle gerçekleştirilen Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı, 13 Ekim’de kapılarını katılımcılarına açıyor.

2012 yılından bu yana IAB Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ortaklığı ile düzenlenen Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı, dijital sektördeki insan kaynağı açığının giderilmesine katkı sağlıyor. Bu yıl 13 Ekim’de başlayacak olan program, katılımcılarını 11. kez ağırlamaya hazırlanıyor.

 

12 Hafta Sürecek

İşine dijitali entegre etmek ya da kariyerine bu alanda devam etmek isteyen sektör profesyonellerini ve yeni üniversite mezunlarını hedefleyen sertifika programı, 12 hafta sürecek. Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü İdari Bilimler Binası’nda düzenlenecek olan programın başlangıç ve bitiş tarihleri 13 Ekim 2018 – 12 Ocak 2019 olarak belirtiliyor. Programda katılımcılara dijital dünyaya dair, display reklamcılık, oyuniçi reklamlar, arama motoru reklamcılığı, sosyal medya, içerik pazarlaması, performans pazarlaması, programatik, veri analizi, big data, native reklamlar, online video ve kampanya stratejisi gibi temel kavramlar öğretilecek.

 

Networking Şansı!

Bu güne kadar 231 kişinin katılarak sertifika aldığı programda katılımcılar, hem alanında uzman sektör profesyonelleri ve akademisyenlerden eğitim alıyor hem de sektörün önde gelen isimleriyle tanışma ve iletişim kurma imkanı yakalıyor. Programa, “Dijitali biliyorum” demek isteyen sektör profesyonelleri, teknolojiyi pazarlama ve iletişim bilgisiyle pekiştirmek isteyen ajans çalışanları, dijital anlamda kendini geliştirmek isteyen reklamverenler, müşteri ilişkileri ekipleri, ajans veya reklamveren tarafında çalışan medya yöneticileri ve pazarlama alanında çalışan reklam yöneticilerinin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir